Usprawnij pracę kancelarii i proces sporządzania dokumentów

Itogis to doskonałe narzędzie dla adwokatów i radców prawnych prowadzących indywidualną praktykę, dla kancelarii, a także instytucji i organizacji pozarządowych.

Szybsze sporządzanie dokumentów

Zaoszczędź czas wykorzystywany na sporządzanie pozwów i wniosków dzięki wygodnemu w użyciu generatorowi. Program automatycznie uzupełnia dane, takie jak adres sądu czy suma kwot alimentów.

Gwarancja poprawności i kompletności wniosku

Itogis to zaawansowane technologicznie narzędzie usprawniające prace kancelarii i innych instytucji działających w obszarze prawa rodzinnego. Implementując je do swojej praktyki, wyeliminujesz pomyłki formalne i stylistyczne, które zdarzają się w tradycyjnym procesie sporządzania pism sądowych.

Ograniczenie kosztów

Oprogramowanie dla kancelarii ułatwiające sporządzanie standardowych pozwów i wniosków to mniejsze koszty pracy i oddelegowywania zadań.

Jak dołączyć? Itogis dla kancelarii.

Narzędzie dla prawników Itogis jest dostępne na zasadzie abonamentu. Wybierz odpowiedni pakiet i korzystaj w pełni z funkcjonalności kreatora pism procesowych dostępnego 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

Jak się zarejestrować?

Dołącz do profesjonalistów korzystających z Itogis i usprawnij pracę swojej kancelarii lub organizacji. Sporządzaj kompletne, profesjonalne pozwy i wnioski znacznie szybciej i łatwiej niż dotychczas. Wystarczy kilka kroków:

  • wypełnij formularz rejestracyjny, podając swoje dane,
  • kliknij „Zamawiam”,
  • opłać usługę, korzystając z jednej z dostępnych form płatności.

Od chwili dokonania płatności możesz swobodnie korzystać z abonamentu, sporządzając pozwy i wnioski z użyciem naszego generatora.

Abonament Itogis dla profesjonalistów – ile to kosztuje i co zyskujesz?

W ramach abonamentu Itogis za jedyne 369zł zyskujesz zaawansowany kreator pism procesowych umożliwiający stworzenie i pobranie 5 dowolnych dokumentów w każdym miesiącu rozliczeniowym. W przypadku większych potrzeb zawsze możesz zwiększyć abonament o kolejne 5 pism w takiej samej cenie albo po prostu dokupić potrzebną liczbę na sztuki, bez abonamentu, w cenie 150zł.

Wszystkie Twoje pisma są dostępne do pobrania przez cały okres opłacania abonamentu oraz przez 3 miesiące po jego wygaśnięciu.

Chcę wiedzieć więcej, jak działa Itogis w abonamencie
abonament

Abonament Itogis – gotowe do złożenia w sądzie pisma procesowe. Szybko, bezpiecznie i przy ograniczonym do minimum nakładzie pracy.

Łatwiejsza praca w kancelarii, kompletne pozwy, wnioski i pisma

Skorzystaj z nowoczesnego narzędzia, które pomoże Ci pracować wydajniej i skuteczniej.