O nas

Czym jest Itogis?

Itogis to zaawansowane, ale łatwe w obsłudze narzędzie do sporządzania pozwów, wniosków i innych dokumentów sądowych. To projekt powstały w wyniku dostrzeżenia potrzeby usprawnienia i uproszczenia procedur obejmujących przygotowanie pism procesowych.

Za platformą Itogis stoją doświadczeni prawnicy, specjaliści m.in. z zakresu prawa rodzinnego. To właśnie oni zauważyli, że proces sporządzania wniosków i pozwów zajmuje zbyt wiele czasu oraz często wiąże się z koniecznością zaangażowania dodatkowych osób. Postanowili go więc zautomatyzować i uprościć, by zredukować liczbę powtarzalnych czynności wykonywanych w kancelarii. Nawiązali współpracę ze specjalistami zajmującymi się najnowocześniejszymi technologiami IT, którzy pomogli wprowadzić pomysł na Itogis w życie. Opracowali narzędzie do sporządzania pism procesowych wykorzystujące inteligentny algorytm, który na bazie odpowiedzi na kilkanaście pytań generuje kompletny, honorowany przez wszystkie sądy RP pozew lub wniosek.

Podczas testów zauważono, że:

  • możliwe było zredukowanie czasu potrzebnego na przygotowanie wniosku lub pozwu do zaledwie godziny,
  • koszty obsługi klientów kancelarii zostały obniżone,
  • generator dokumentów jest na tyle użyteczny i intuicyjny, że może być wykorzystywany nawet przez osoby bez wiedzy prawniczej.

Obecnie Itogis może być wykorzystywany przez:

  • kancelarie prawne, adwokatów i radców prawnych, instytucje, organizacje pozarządowe (NGO), które świadczą pomoc prawną (szczególnie z zakresu prawa rodzinnego) osobom w skomplikowanych sytuacjach życiowych,
  • osoby indywidualne, które chcą lub są zmuszone wkroczyć na drogę sądową, np. w celu uzyskania rozwodu, alimentów, opieki nad dzieckiem.
Jestem klientem indywidualnym i chcę samodzielnie stworzyć pismo do sądu Jestem prawnikiem – sprawdzam, jak Itogis może pomóc mi w pracy
About Itogis