Sporządzaj kompletne pisma procesowe w sprawach cywilnych – łatwiej i szybciej niż kiedykolwiek

Jeśli szukasz sposobu na to, by usprawnić pracę kancelarii lub innej organizacji zajmującej się pomocą prawną, Itogis jest dla Ciebie. To platforma, dzięki której ograniczysz koszty i zyskasz więcej czasu, by zająć się tym, co najważniejsze. Stworzona przez doświadczonych prawników i najlepszych informatyków pozwala tworzyć kompletne pisma procesowe w sprawach cywilnych w zautomatyzowany, wygodny sposób. Zobacz, krok po kroku, jak działa Itogis.

  1. Rejestracja/logowanie

    Kancelarie i inne organizacje świadczące pomoc prawną mają możliwość skorzystania z abonamentu Itogis. Zacznij od założenia konta i zalogowania się do serwisu.

  2. Krok 2: Płatność

    Wybierz i opłać abonament, wykorzystując jedną z dostępnych metod. Dostęp do panelu umożliwiającego sporządzanie pism uzyskasz od razu po potwierdzeniu płatności.

  3. Krok 3: Przygotuj swój pierwszy dokument

    W pakiecie miesięcznym za 300 zł netto masz możliwość sporządzenia 5 pism. Pojedyncze pismo kosztuje 100 zł netto, możesz też dokupić dodatkowy pakiet 5 dokumentów za kolejne 300 zł. Wygenerowane pozwy i wnioski są dostępne do pobrania przez cały okres obowiązywania abonamentu, a także 3 miesiące po jego zakończeniu.

Zakładam konto i korzystam z abonamentu
Youtube logo

Łatwiejsza praca w kancelarii, kompletne pozwy, wnioski i pisma

Skorzystaj z nowoczesnego narzędzia, które pomoże Ci pracować wydajniej i skuteczniej.